Ahşap Nişan Konsepti

Hayatımızda öyle anlar vardır ki, bunlar bütün hayatımızın akışını bir anda değiştirir. Bu özel anların, özel bir şekilde kutlanması ya da geçirilmesi gerekir. Nişan törenleri de bu özel anlardan birisi olup, bir takım hazırlıklar yapılır ve bu törenin olabildiğince mükemmel geçmesi sağlanır. Nişan töreniniz özel, fakat alışılmışın dışında mı olsun istiyorsunuz? Ahşaptan hazırlanan nişan konsepti ile bunu çok rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz. Böylece hem kendiniz için çok özel anlar hazırlar, hem de törene gelen insanları bu farklı nişan konsepti ile şaşırtırsınız.

Sizler için hazırladığımız bu özel konsept, farklı parçalardan oluşuyor. Bunlardan istediğiniz tercih edebilirsiniz. Birer hatıra olarak saklayabileceğiniz bu ürünleri, nişan töreninde kullanabilir ya da masanızın süslenmesinde değerlendirebilirsiniz. Birbirinden farklı olan bu ürünler özel olarak hazırlanmaktadır. Kaliteli ağaçlar kullanılarak elde edilen bu parçalar, daha sonra bir dizi işlemden geçirilmektedir. Son aşamada ise tamamen kişiye özel olacak şekilde isimler ve tarihler ahşap üzerine yazılmaktadır. Böylece kişiye özel, muhteşem ürünler ortaya çıkmaktadır.

Ahşaptan doğal olarak hazırlanan nişan tepsi, üzerinden çiftin adı ve tarih, bunların yanında özel olarak hazırlanmış bir kahve fincanı. Görenleri adeta büyüleyen bu ürün, nişanda kullanılabileceği gibi kız isteme töreni sırasında da kullanılabilir. Nişan merasimi için hazırlanan bir diğer özel ürün ise tamamen ahşaptan hazırlanan nişan tepsisi, makas, fincanlar ve diğer süslemeler… Tören sırasında, bütün dikkatlerin sizde olduğu anda böylesine özel bir ürünün kullanılması, hem sizin için muhteşem bir anı olacak, hem de birbirinize ne kadar fazla değer verdiğinizi gösterecek. Bu ürünler özel kurdeleler ve benzer süsler ile çok daha muhteşem bir görünüme kavuşmaktadır.

Ahşabın kendine has rengi ve üzerinde yine uyumlu bir renk ile yazılan yazılar. Süslemeler ve diğer detaylar ise tamamen sizin isteğinize göre şekillenmekte ve kendi tarzınıza göre seçim yapabilmektesiniz. Nişan konseptinde yer alan süsler de diğer ürünler gibi alışılmışın dışındadır ve bunlar da görenleri kendisine hayran bırakır. İnce işçilik ürünü olan bu konsepte sahip olmak ve nişanınızda kullanmak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz