Baby Shower Organizasyonlarının Yeni Modası Çini Magnet

hediye-kutusu-çini-kese

Özellikle son dönemde birçok alanda dekorasyon amacıyla kullanılan magnetler; buzdolaplarının da vazgeçilmezi arasında. Buzdolabının vazgeçilmez süsleri arasında olan hediyelik magnetler; arkasında yer alan mıknatısı sayesinde, manyetik alanlara rahatlıkla uyum sağlıyor. Artık birçok alanda hediyelik eşya olarak yerini alan ve özellikle ev gezmesine eli boş gitmek istemeyenlerin kurtarıcısı rolünde olan hediyelik magnetlerin çini eserler üzerine işlenmiş olanları ise birer başyapıt niteliğinde. Hediyelik çini magnetler; çini eserlere büyük ilgi gösteren ve çini üzerine farklı motiflerle işlenmiş olan magnetleri hediyelik olarak satın almak isteyenler tarafından tercih görüyor.

Doğum Günlerinde Yeni Moda

hediye-kutusu-çini-kese-1Özellikle Baby Shower adı verilen partilerde ve küçük çocuklar için düzenlenen doğum günlerinde hediyelik magnetler yeni moda olarak gün yüzüne çıkmış durumda. Hediyelik olarak üretilen çini magnet çeşitleri ise; son dönemin bu alanda en çok tercih edilen ürünleri içerisinde yer alıyor. Özellikle isim ve soy isim yazılan, balon, güneş, yıldız, güvercin, sevimli hayvan figürlerinin işlendiği hediyelik çini magnetler arasından seçiminizi yaparak, bebeğinizin ya da çocuğunuzun doğum günü partisini daha eğlenceli bir şekle sokabilirsiniz.

Magnetleri Daha Süslü Hale Getirebilirsiniz

çini nikah şekeriSıradan bir magnet almak yerine, onun çeşitli bez, nazar boncuğu v.b. araçlarla süslenmiş halini satın alabilir ya da hediyelik magnet satın aldıktan sonra kendiniz de süslemesini yapabilirsiniz. Özellikle de çini magnet çeşitlerinin hatırı sayılır bir şekilde ilgi gördüğü bu dönemde; bu tarz ürünlere yönelmeniz sizin için daha iyi olacak. Alacağınız basit gibi görünen bir hediye, bu şekilde daha etkileyici ve karşı tarafı heyecanlandıracak bir şekle girecek. Sadece doğum günlerinde ya da Baby Shower partilerinde değil, erkek ya da kız arkadaşınıza sürpriz yapmak adına veya evinizi dekoratif açıdan daha güzel bir hale getirmek amacıyla da hediyelik çini magnetler satın alabilirsiniz.

Firmamızda hediyelik olarak satışı yapılan çini magnetlerin çok çeşitli şekilleri yer almakta olup, her bütçeye uygun olacak şekilde bunların satışı yapılmaktadır. Ayrıca toplu ve takım halinde alımlarda indirim fırsatları da karşınıza çıkacak.

5 YORUMLAR

  1. Bende baby shower partisi yapmak için internette araştırma yaparken sitenizi buldum. Gerçekten de mükemmel bir işçiliğe sahip ürünleriniz var. İletişim nasıl sağlayabilirim?

  2. Kapitalizm artık ülkelerin tamamına o kadar çok sirayet etmiş ki bebeğin okula başlayana kadarki sürecine kadar inanılmaz paralar harcanıyor. Doğum günlerinde pasta ve hediyeden öte beklentiler var. Dış mekan ayarlama, süsleme, eş-dost ve akrabayı çağırma, baby shower en az 2 bin liraya patlıyor.

    Yine de eşiniz baby shower organizasyonu yapılacak diyorsa gelen misafirlere çini hediyelik gayet iyi durur.

  3. Eşimin tavsiyesi üzerine sitenizi inceledim. Bebeğimizin altıncı ay kınası için Çini Magnetlerin çok güzel bir seçenek olduğunu düşündük. Elinizdeki modeller de açıkçası gayet güzel. Bunlarla ilgili olarak daha farklı çeşitleriniz mevcut mu? Birde fiyat bilgisi alabilir miyiz? Teşekkürler…

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz