Bursa’daki Ücretsiz Çini Kursları

Tarihimizde tarihi yapıların pek çoğunda kullanılan ve hem mutfak gereçlerinde ve porselenlerde gördüğümüz hem de duvarlara nakşedilen sanatsal bir tanesi olan bugün yeniden pek çok kişinin merak ettiği ve ilgi duyduğu bir alan haline geldi. Bursa’daki ücretsiz çini kursları sayesinde Bursa halkı ve özellikle Bursa kadınları bu alanda daha başarılı şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu alanda hizmet veren firmalarda iş bulma kolaylığı sağlamaktadır. BUSMEK ücretsiz çini kursları ve internet üzerinden başvuru oluşturarak en yakın merkezde kurs görme imkânını pek çok kişiye sağlamaktadır. BUSMEK ücretsiz çini kursları size en yakın ve uygun okullarda veya merkezlerde verilmektedir. Çini kursları Bursa’da BUSMEK tarafından ücretsiz olarak verilirken bunun yanı sıra uzun süren dersler sayesinde bu alanda tamamen gelişebilmeniz ile mümkün hale geliyor. Almış olduğunuz diploma sayesinde Bursa’da rahatlıkla iş bulabilecek kendi atölyemizde kurarak sanatını hem tanıtabilir hem de bu sanat sayesinde kendinize bir geçim kaynağı oluşturabilirsiniz.

BUSMEK Çini Kurs Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?

Bursa’daki ücretsiz çini kursları arasında BUSMEK tarafından verilen ücretsiz çini kursları da yer almaktadır. Ancak pek çok katılımcı tarafından kurs tarihleri oldukça merak ediliyor. Pek çok branşta eğitim verilmekte olup çini bölümü ile ilgili eğitimler de diğer eğitimlerle beraber başlamaktadır. Başvuru tarihleri 2019-2020 eğitim yılı içerisinde 9 Eylül’den itibaren başlamış olup 17 Eylül’e kadar kayıt için gerekli olan evrakların tamamlanması gerekmektedir. Pek çok branşta ve çini sanatı üzerine verilen burslar sayesinde sizler de hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. BUSMEK ücretsiz çini kursları ile ilgili detaylı bilgi almak ve kurs saatleri ile ilgili bilgilendirmek için iletişim bilgilerini kullanarak daha detaylı bilgi alınabilmektedir.

Bursa’daki ücretsiz çini kursları kayıt işlemleri ve çok daha fazlası hakkında doğrudan iletişim kurarak rahatlıkla kurs merkezlerinde eğitimlere katılabilmeleri mümkün olacaktır. Üstelikte bu kurslar tamamlandıktan ve yeterlilik sınavından geçildikten sonra iş bulma kolaylığı sağlayabilmeniz bu kurslara katılmanızın en önemli etkinliği olacaktır. Kurs bitiminde kendi işinizi kurabilir ve çini atölyeleri kurarak pek çok kişiye de işveren olabilirsiniz. Üstelik KOSGEB tarafından sağlanacak destekle hem kendiniz hem de pek çok kişi için umut ışığı haline gelebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz