Çini Duvar Saati Modellerimiz

cini-duvar-saati-0

Evlerin ve işyerlerinin en önemli parçalarından birisi olan duvar saatlerinin farklı türleri bulunmaktadır. Çini duvar saati bunlardan birisi olup farklı yapısıyla dikkat çekmektedir. Klasik saatlerden çok daha farklı bir yapıya sahip olması, bu ürünlerin en önemli özellikleridir. Adından da anlaşılacağı gibi çini ile süslenen ve böylece özel bir görünüme kavuşan ürünün kullanım alanı oldukça geniştir. Kullanılmış olduğu alanlara farklı bir hava katan bu saatin farklı türleri bulunmaktadır.

İnsanlar için zaman çok büyük önem taşır ve bundan dolayı bulunulan ortamlarda duvar saatleri kullanılır. Fakat bu kullanımın dekoratif olmasına da özen gösterilir. Yani herhangi bir saatin duvarlara asılması söz konusu değildir. Çini ile süslenen bu saat, insanların dekoratif anlamdaki bütün beklentilerine rahatlıkla cevap verebilecek seviyededir. Bunun en önemli nedeni, yapılan süslemelerin farklılık göstermesi ve herkesin zevkine uygun bir seçeneğin bulunmasıdır.

Çini duvar saati çeşitlerinin çok fazla olması, kullanılacak olan alanla uyum noktasında herhangi bir sorun yaşanmamasını sağlamaktadır. Burada kullanılan motiflerin ve süslemeleri rengi, farklılık gösterdiğinden insanlar, kendi zevklerine uygun ve duvarları ile de uyumlu olanları tercih etmektedir.

Çini Duvar Saati Özellikleri

cini-saat-1Bilindiği gibi çini ile süsleme, seramik ve benzer malzemelerin üzerine yapılmaktadır. Farklı aşamalar sonucunda oluşan süsleme, çok özel görünüm elde etmede son derece başarılıdır. Klasik bir ürün görünümden uzaklaşılmasını sağlayan çini süslemeleri, farklı bir ürün kullanmak isteyen kişilerin imdadına yetişmektedir. Son derece asil bir görünüme sahip olması ve kullanıldıkları alanı daha da özel yapmasının dışında bu ürünler, son derece kaliteli saat mekanizmalarını içermektedir. Böylece kullanım ömrünün uzun olduğu söylenebilir.

Bu ürünler, duvarlara asılacak şekilde tasarlanmaktadır. Çini duvar saati, istenilen yere rahat bir şekilde asılabilir. Asıldıktan sonra ise güven içerisinde duvarda kalacak ve herhangi bir düşme sorununa neden olmayacaktır.

En dış kenarlarında bulunan süslemeler ve iç dairede bulunan saatleri gösteren özel motifler ile klasik bir saatten çok daha özel bir görünüme sahiptir. Görenleri etkileme gücüne sahip olan bu saat, her alanda rahatlıkla kullanılabilir.

8 YORUMLAR

  1. Çini duvar saatlerini görünce böyle bir şey mi vardı diye haret ettim, inanılmaz derecede güzel ve hoş bir çini, hem hediyelik olarak hemde kullanmak üzere olarak rahatlıkla alınabilir. Teşekkür ederiz.

  2. Salonumuzun duvarında boş bir alan var. Bir tarafına güzel bir tablo bulduk. Eşim uzun zamandır duvar saati alalım diyordu fakat bir türlü bakma fırsatım olmamıştı. Çini motifli duvar saati baya güzel görünüyor. Bunun boyut olarak ebatları hakkında bilgi verebilir misiniz?

  3. Duvar Saati almayı düşünüyordum şimdi Çini Duvar Saati modelini görünce normal saat almaktan vazgeçtim çok kısa zamanda sizlerle iletişim kuracağım. Teşekkürler.

  4. Evin bölümleri için hoş duracağını sanmıyorum fakat iş yerleri için özellikle koyu renkli duvara sahipler için baya iddialı olabilir.

  5. Gerçekten duvar saati ihtiyacı olanlara öneririm. Hem dekoratif açıdan odanıza farklı bir hava katarken hemde saat ihtiyacınızı karşılıyor. Kenarlarına işlenen süslemeler oldukça başarılı, misafirlerinizi etkilemek istiyorsanız birebir ben 2 ayrı odaya 2 farklı model aldım ve astım.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz