Çini Magnetlerimiz

Çiniler çamurların karıştırılması, kurutulması, pişirilmesi, astarlanması, zımparalanması gibi bir çok zahmetli yoldan geçerek el emeği ile yapılan bir el sanatıdır. Vazolar, tabak-çanaklar, sürahiler gibi birçok eşya üzerinde çalışılır. Bir çok çini üreticisi ve satıcısı da mevcuttur. Biz birazda kalıpların dışına çıkmak müşterilerimizi daha da memnun etmek istiyoruz. Kişiye özel çinilerimiz ile ürün yelpazesini zaten genişletmiş bulunmaktayız. Sizler için el emeği olan çinilerimize çini magnetleride ekledik. Desenleri birbirinden güzel olan, renkleriyle içinizi açaçak, baktıkça daha çok bakmak isteyeceğiniz rengarenk çinilerimizi artık buzdolaplarınızın üzerlerine de görebilirsiniz. Üstelik kişiye özel olarak üretilen çini magnetlerimiz ile buzdolabı süslerinizide özel kılabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

6 YORUMLAR

  1. şuan Ankara’dayım, yaşadığım şehre memleketime dönmeden sevdiklerime bir kaç hediye almak istiyorum. fiyat konusunda bilgi verir misiniz?

  2. Özel günlerde özellikle doğun, nişan gibi günlerde sıradan fabrikasyon hediyelere göre daha bir ağırlığı olan el yapımı bu tarz hediyeler daha değerli bana göre.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz