Çini Vazo Çeşitlerimiz

Evlerin ve işyerlerinin dekorasyonunda kullanılan çiçekler, içerisine konuldukları vazoyla bir bütünlük oluşturmaktadır. Çini vazo çeşitleri, bu bütünlüğü normalden daha etkili bir şekilde sağlayan önemli bir unsurdur. Klasik bir vazo görüntüsünden çok daha etkili olan bu ürünler, kullanıldıkları alanlara farklı bir hava katmakta ve ortamlarda olumlu yönde değişiklik yapmaktadır.

Vazo seçenekleri incelendiğinde bunların oldukça fazla oldukları görülecektir. Fakat çini baykuş figürlü vazo, diğer ürünlerden nispeten daha farklıdır. Bunun haricinde dikkat çeken bir diğer ürün ise çini insan figürlü vazo olup son dönemde bunlara yönelik ilgi artmış durumdadır.

Çini Baykuş Figürlü Vazo

Vazoları güzel gösteren ve özel yapan üzerlerinde yer alan motif ve süslemelerdir. Bu noktada çini ile işlenen ürünlerin gerek görsellik gerekse de kalite olarak benzerlerinden oldukça önde olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Çini baykuş figürlü vazo da bunlardan birisidir. Söz konusu üründe, adından da anlaşılacağı üzere baykuş resmi vardır. Özel olarak çizimi yapılan ve daha sonrada renklendirilen bu ürün, farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Çini vazo çeşitleri arasında yer alan üründe önemli bir detay vardır. Söz konusu detay, baykuşun kulakları olup ürün incelendiğinde vazonun kulakları da içerdiği görülecektir. Dolayısıyla üzerinde yer alan motifi çok daha rahat bir şekilde yansıtmaktadır. Gözleri ve gagası belirgin olan baykuş, genel olarak beyaz renklidir. Diğer bölümleri ise sarı ve turuncu gibi renklerle boyanmıştır.

Çini İnsan Figürlü Vazo

Vazolarda çok nadiren insan figürü kullanılmaktadır. Bu kullanımın özenli bir şekilde yapılması, ürünün görsel olarak beklentileri karşılaması için büyük önem taşır. Çini insan figürlü vazo incelendiğinde, beklentileri karşılayacak detaylara sahip olduğu görülecektir.

Bu ürünlerin kendi içinde farklı çeşitleri vardır ve burada yer alan figürlerin duygu durumu birbirinden farklıdır. Buna bağlı olarak insanlar kendi duygu durumu ve zevklerine bağlı olarak bunlardan birisini tercih edebilir. Duygu durumunun farklı olması, içine konulacak olan çiçeğin anlamını yansıtması açısından da çok önemlidir. Böylece tercih edilecek çini vazo, adeta insanlarla konuşacak ve onların duygularına tercüman olacaktır.

13 YORUMLAR

  1. Ev dekorasyon ürünleri arasında çini vazo önemli yere sahiptir. Yazınızda çini vazo hakkında verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Özellikle baykuş figürlü olan modeller çok hoşuma gitti. Nerden temin edebiliriz?

  2. Baykuş figürlü çinilerin tasarımı harika! Salonda konsolun üzerinde çok güzel durur. İnsan figürlü olan da güzel. Daha fazla çeşit olsaymış ziyaretçilerinizin daha fazla ilgisini çekerdiniz. Ayrıca baykuş motifli olanın fiyatı ne kadar? Nereden sipariş verebiliyoruz?

  3. Baykuş figürlü çini vazo tasarımınızı çok ama çok beğendim. Hocam böyle bir işçilik böyle bir emek olamaz. Bir çift almak istiyorum ama fiyat konusunda herhangi bir şey göremedim. Kapıda ödeme seçeneği ya da kredi kartına taksit var mı?

  4. Salonumuz için internetten vazo çeşitlerine bakıyordum. Açıkçası çini vazo şeklinde bir düşüncem yoktu ama modellerinizi görünce fikrim değişti. Özellikle Baykuş Figürlü modellerinizi çok beğendim. Emeğinize sağlık.

  5. Şubat ayında eşimin yaş günü var ve güzel bir hediye arıyorum. Eşim ev eşyalarını çok seviyor, çini vazo hiç fena fikir değil.

  6. Baykuş desenli çini vazo çeşitlerine gerçekten hayran kaldım. Bunlardan birkaç tane sipariş vermek istiyorum acaba nerede bulabilirim? Satışını gerçekleştiriyor musunuz lütfen benimle iletişime geçin. Fotoğraflar anlaşıldığı kadarıyla gerçekten çok büyük bir emek ve el işçiliği olduğu anlaşılıyor. Bu tarz çalışmalar bana kalırsa yalnızca bir vazo değil benzersiz bir eser olarak tanıtılmalı.

  7. Çini vazolar gerçekten el emeği isteyen şaheser eserlerdir.İnsan çinilerin yapım aşamalarını gördükçe bu şaheserlere daha çok saygı duyuyor. Her bir adımında buram buram emek kokuyor.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz