Hakkımızda

15 yıla aşkın tecrübelerimize dayanarak, alanlarında uzman ekibimiz sayesinde Türkiye’nin her bir noktasına kişiye özel tasarımlar ile parakende satışlarımız devam etmektedir. Sipariş alındıktan sonra hazırlama ve kargolama esnasında müşterilerimiz ile birebir iletişim kurularak ortaya çıkabilecek problemleri en alt seviyeye indiriyoruz. Tasarladığımız ürünler 1. Derece el işçiliği olmakla beraber üst düzey kaliteden oluşan malzemeler ile üretilmiştir.  Satışlarımızda, müşterilerimizin bütçelerine göre tutar listesi çıkarılarak her müşterimize uygun hizmetler gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca en özel günlerinizde nişan ve düğün organizasyonlarınızda masa süslemeleri, nişan tepsileri ve nişan hatıraları gibi hizmetlerimizi de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Peki hizmetlerimiz neler? Gelin bunu birlikte inceleyelim.

HİZMETLERİMİZ

çini pano

Çini (Hediyelik Eşyalar): Özel günlerinizi neden özel hediyelerle süslemeyesiniz ki. Ülkemizin her yerine kargoladığımız kişiye özel tasarımlar ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

cam-mozaik-1Cam Mozaik: Zevkinize uygun renk ve tasarımlar ile tüm ülkeye hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda tasarladığımız abajurlar ile odanıza, salonunuza veya mutfağınıza hayalinizde bulunan aydınlatmaları ufaktan yaratabilme fırsatı tanıyoruz.

 

 

 

 

 

Nişan ve Düğün Organizasyonları:  Nikah masası, kına gecesi, nikah tepsileri, nişan hatıraları ve aklınıza gelebilecek bir çok hizmetimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı ilk hedefimiz olarak belirlemekteyiz.

 

 

 

 

 

Müşteri temsilcimiz ile birebir irtibat kurarak daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerde ürünün tasarımından kargolanmasına kadar sizinle iletişim halinde bulunarak oluşabilecek problemlere engel olmaktayız.

  error: İçeriklerimiz Koruma Altındadır!
  Adres

  Cevizlidere Mahallesi, 06580 Çankaya/ANKARA

  Telefon

  +90 312 911 0 151

  E-Posta

  info@mavicini.com

  Open chat
  Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?