Hayvan Figürlü Çini Abajur Modeli

abajur-1

Çini Abajur

abajur-2Aydınlatmanın yanı sıra dekoratif özelliği ile de dikkat çeken çini abajur modelleri, görselliğe her alanda önem verenlerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerin başında geliyor. Çeşitli fiyat aralıkları ile satılan çini abajur modeli, farklı uygulama teknikleri ile çini güzel sanatının abajur modellerine kattığı zarafetin en önemli örnekleri arasında yer alıyor.

Farklı tasarımlar ile üretilen abajur modelleriyle, mekanlarınızda daha şık bir görüntüyü sağlamak son derece basit. Kullanılan çini abajur deseni için uygulanan farklı teknikler, ayrı mekan aydınlatmaları için en iyi uyumu elde edecek abajurların üretilmesinde önemli rol oynuyor.

Çini Abajur ile Şıklığı Tamamlayın

Çini sanatının son derece sabır gerektiren ve emek isteyen bir iş olması, çini sanatı kullanılarak yapılan tüm ürünleri daha değerli kılmaktadır. Yani çini, kullanıldığı yerlerin değerine ayrı bir değer katmaktadır. Bunun yanı sıra farklı teknik ve tasarımlarla üretilmesi de, bu değeri daha fazla artırmaktadır. Çini abajur deseni ile yapılan herhangi bir çini abajur modeli, bulunduğunuz ortama anlam kazandırmak için ufak ama önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

Neredeyse tüm mobilyalar ile uyumlu bir görüntü ortaya koyması, bir çini abajur modeli için en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Her ne kadar kullanılan yeni nesil tekniklerin çini sanatını kolaylaştırdığı düşünülse de, fırınlama süreci çini abajur modeli içinde sabır gerektiren evrelerden birisidir.

Hediyelik Çini Abajur Modeli

abajur-3Çini sanatının geçmişten günümüze büyük bir değer olması, bu sanattan elde edilecek ürünlerin hediyelerinin de değerini artırmaktadır. İster resmi bir makam, isterseniz çok samimi olduğunuz bir dostunuza bir hediye götürecek olun, çini sanatının ürünlerinden herhangi birisini götürmeniz yeterli olacaktır.

Yani çini hediyelik eşyalar, herkesin gönlünü fethedecek güzellikteki hediyelik eşyaların başında gelmektedir. Ayrıca sıra dışı bir hediye olması sebebiyle de, sizi karşınızdaki insanın gözünde biraz daha özel kılmaktadır.

Örneğin yeni ev almış bir dostunuza götüreceğiniz çini abajur modeli ürünlerden herhangi birisi, o evin şıklığına en fazla anlam kazandıran hediyeyi götürecek kişi olmanızı sağlayacaktır. Muhtemelen başka birisinin de böyle bir hediye götürmeyip genellikle birbirine yakın hediyeler olacağını düşünürsek, sizin hediyenizin daha fazla değer kazanacağı şüphesizdir.

4 YORUMLAR

  1. Hayvan Figürlü Çini Abajur harika görünüyor gerçekten, çok farklı bir tasarım farklı bir hediye olabilir ve çok hoş, teşekkür ederim böyle bir çini için.

  2. Modeldeki hayvan Karaca mı, Tavşan mı tam çözemedim ama çok güzel duruyor. Bunun başka hayvan motifli olanları var mı acaba veya siparişe göre yapılabilir mi?

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz