Kişiye Özel Organizasyonlarımızla Fark Yaratın

Nişan töreni, evliliğe giden yolun ilk adımı, ilk kapısı ve ilk sözüdür. Geleneklerimizde özel bir yeri olan nişan merasimlerine çok fazla önem verilir. İki insanın hayatlarını birleştirmesi, bundan sonra birlikte yürüyeceklerinin ilk duyurusu bu merasimdir. Bundan dolayı çiftler tarafından çok önemsenen nişan merasimlerinin olabildiğince özel olması istenir. Bunun için belli bir konsept üzerinde çalışılır ve bütün olay, bu konsepte uygun bir şekilde yapılır. Herkeste görmeye alıştığınız konseptler sıkıldınız ve artık daha farklı bir nişan organizasyonu arıyorsanız, sitemizde yer alan bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Alışılmışın dışında yapısı ile dikkatleri çeken ürünler, sadelik ile şıklığın harmanlanmış halinin en güzel örneklerinden birisidir. Doğal malzemelerden hazırlanan ürünler, sıra dışı yapısıyla görenler üzerinde olumlu bir etki bırakmaktadır.

Nişan denildiği zaman akla yüzükler, makas ve nişan tepsisi gelir. Ahşaptan hazırlanan nişan tepsisi, tamamen doğan yapısı ile dikkatinizi çekecek türdendir. Bu tepsiyi gördüğünüz zaman, benzerlerinden çok farklı olduğunu hemen anlayacak ve bunu satın almak isteyeceksiniz. Söz konusu ürün sayesinde nişanınız adeta hafızalara kazınacak ve yıllar sonra dahi bu tepsi ve genel konseptten bahsedilecek. Tepsinin üzerinde çiftimiz isimleri ve nişan tarihleri de yer almaktadır. Bundan dolayı ahşaptan olan bu tepsinin tamamen kişiye özel olduğunu söylememiz yanlış olmaz. Sizler için özel olarak üretilen ve farklı aksesuarlarla süslenen bu tepsi ile nişanınızın çok daha güzel ve özel olacağına emin olabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız bu konsept içerisinde, davetlilere dağıtabileceğiniz hediyeler de bulunmaktadır. Başakların farklı renklere boyanması ile elde edilen bu hediyeler, klasik nişan hediyelerinden son derece farklıdır. Hediyeyi alan kişilerin yıllarca saklayabileceği ürünler ile hafızalardaki yerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

Nişan konseptimiz bunlarla sınırlı değil. Sizlerin beklentilerine cevap verecek farklı ürünlerin yer aldığı ve farklı aksesuarlarla desteklenen bu konsept, adeta doğallığın sembollerinden birisi konumundadır. Başaklar, ahşap malzemeler, kişiye özel detaylar, akılda kalıcı aksesuarlar, dikkat çekici ayrıntılar ve dahası. Hayalinizde olan ve yapmak istediğiniz nişan törenini sizler için organize ediyor ve bütün detayları sizler için düşünüyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz