Nişan Konsepti

Nişan, iki insanın hayatını birleştirmesinin ilk adımı olarak tanımlanabilir. Bundan dolayı nişan törenleri, insanlar için son derece özel zaman dilimleridir. Bu özel zaman dilimlerine özel hazırlıkların yapılması gerekir. Sizler için hazırladığımız nişan konsepti ile hazırlıklarınız çok daha özel olacaktır. Bu konsept ile hem kendinizi daha özel hissedecek, hem törenin ne kadar önemli olduğunun farkına varacak, hem de misafirleri büyüleyeceksiniz.

Kişiye özel olarak hazırlanan nişan konseptinde çok sayıda farklı ürün vardır. Bunların bir kısmını direkt olarak nişanda kullanabilir ve adeta bulutların üzerinde gibi hissedebilirsiniz. Bir kısmını ise kendiniz ve misafirleriniz için ayırarak, bu törene dair bir anıya sahip olursunuz. Böylece yıllar sonra bile, nişanınızı taze bir şekilde hatırlar ve aynı mutluluğu yaşarsınız.

Nişan törenlerinin olmazsa olmazı, nişan tepsisidir. Piyasada bulunan standart tepsileri hemen her nişanda görmek mümkündür. Bunların yerine size özel olarak hazırlanan bir tepsiyi kullanmak istemez misiniz? Sadece sizin için üretilmiş ve başka yerde benzeri olmayan bu tepsi, altın rengi ile herkesin dikkatini çekecektir. Sıra dışı tasarımı, üzerinde çiftin baş harfleri ya da isimleri yer alacak. Bunların haricinde kalp şeklinde ve yine çiftin baş harflerinin olduğu yüzük kutuları, tepsiye ayrı bir güzellik katacaktır. Bütün bunların yanında, nişan törenin en önemli unsuru olan, özel olarak süslenmiş makas da yine tepsinin üzerindedir. Böylece siz hayatlarınızı birleştirirken, bu an çok daha özel olacak ve yıllar sonra bile bütün tazeliği hatırlanacaktır.

Nişan törenlerinin bir diğer önemli unsuru da davetlilere verilecek olan nişan hatırasıdır. Bu hatıra için standart ürünlerin yerine, yine size özel bir ürün seçebilirsiniz. Nişan konsepti ile uyumlu olan bu ürün, aynadan oluşmaktadır. Kalp şeklindeki ufak bir ayna, aynanın üzerinde çiftin adı ve nişan tarihi. Bu özel ürünün etrafında ise kurdele ve benzer süsler. Ortaya çıkan bu muazzam ürün, anı olarak kullanılabilecek belki de en iyi seçenektir. Bu özel nişan konseptine sahip olmak ve nişanınızda kullanmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Siparişiniz kısa sürede hazırlanır ve vereceğiniz adrese gönderilir.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz