Otantik Odalar İçin Cam Mozaik Abajur

Yatak odalarının aydınlatılmasında tamamen el işçiliği ile üretmiş olduğumuz abajurlara mutlaka göz atın. Bir Osmanlı geleneği olan çini sanatını devam ettiren ustalarımızın maharetli ellerinden çıkmış olan abajurlarda cam mozaik ile harmanlanmış kompleks bir yapı bulunmaktadır. Böylece iki müstesna sanatı bir araya getiren ürünümüz ile birlikte yatak odalarınız çok daha otantik ve güzel bir görünüme kavuşacaktır. Cam mozaik birbirinden farklı desenleri ve renkleri bünyesinde barındırarak oldukça sofistike bir yapı oluşturmaktadır. Böylece natürel dokusu olan yatak odalarında arzulamış olduğunuz dekoratif görünümü kolaylıkla ortaya çıkartabilirsiniz.

Zarif Tasarımlı Abajurlar

Özellikle sıra dışı tasarımlara hayran olanlara hitap etmekte olan ürünümüzün renk canlılığı da dikkat çekmektedir. Abajur ile kullanmış olduğumuz çinilerde tamamen orijinal çini sanatı devam ettirilerek uygulanmaktadır. Böylece son derece canlı olan renklerle beraber göz alıcı abajurlar ortaya çıkartılmaktadır. Krem ve bej zeminin üstüne işlenmiş olan kırmızı ve yeşil doku güzel bir kontrast oluşturmaktadır. Bu şekilde imal etmiş olduğumuz ve sadece size özel olarak tasarlanan cam mozaik abajur ürünlerimizle birlikte yatak odalarınızdaki ambiyansı değiştirebilirsiniz. Klasik yatak odası tasarımını bütünleştirmekte olan abajurlarımız zarif görünümüyle ve ergonomik tasarımı ile göze hoş gelmektedir.

 

Uygun Fiyatlı Kişiye Özel Abajur

Eğer ev satın alan arkadaşlarınıza veya komşularınıza güzel ve orijinal bir hediye arıyorsanız sizin için imal edecek olduğumuz cam mozaik abajur çeşitleri beğeninizi kazanacaktır. Son derece zarif tasarımı bünyesinde taşımakta olan abajurlarda el işçiliği ve kalite kendisini hissettirmektedir. Duruşuyla ve aydınlatıldığındaki renk doygunluğu ile ön plana çıkmakta olan abajurlar hayallerinizi süsleyen yatak odaları için son derece idealdir. Mozaik kısmı oluşturulurken ön plana çıkartılan zarif çizgiler ile birlikte çinilerdeki koyu olan tonlar güzel bir yapı oluşturmaktadır. Adeta tarihin yapraklarından kopup gelen tavus kuşu, çini desenleri, mozaik figürleri, camın doğallığı, aradığınız natürel doku için vazgeçilmez olacaktır. Üstelik tamamen kişiye özel olarak birinci sınıf malzemelerle imal etmiş olduğumuz tasarımlarımıza uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sahip olmanız mümkündür.

11 YORUMLAR

  1. çini uygulamalarının ne kadar zarif olduğunu birkez daha gördüm. Cam mozaik abajur hakkında bir kaç görsel daha olsa ayrıntılı baka bilirdik.

  2. Harika ötesi! Cam mozaik abajuru daha önce İzmir’de yapılan bir sanat fuarında görmüştüm. Salonunum baş köşesine durması için pahalı olmasına karşın satın aldım. Görseldekine çok benziyor ancak renk tonları daha çok kırmızı.

    Görselde çok hoş duruyor hele bir de abajuru yakınca mozaik daha belirgin oluyor ve harika bir görüntü oluyor karanlıkta.

  3. Çok güzel bir abajur, emeğinize sağlık. Gerçekten çok beğendim ama keşke abajurun yanarken de resmini koysaydınız. Eminim ki gece karanlığında çok daha güzel duracaktır.

  4. Gerçekten çok zarif taasarimlar yeni evim için böyle birşey almak isterim. Çok havalı duruyor salonda kullanmak için biraz daha abartılı modelleriniz mevcutmu acaba

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz!
Lütfen İsminizi Buraya Giriniz